Pamiętaj o Fundacji „Dr Clown” w swoim testamencie.

Po zabezpieczeniu swych bliskich, możesz ofiarować cząstkę gromadzonych przez swoje życie dóbr dzieciom i dorosłym w szpitalach. Twój gest i pamięć o nas w testamencie będzie procentował przez przyszłe lata i pomoże naszej Fundacji w tym, by żaden chory nie był smutny i samotny.

W ciągu życia angażujemy się w działania, w które wierzymy. Wspieramy idee, które są dla nas ważne. Potrzeba poczucia sensu istnienia staje się szczególnie istotna u schyłku życia gdy szukamy sposobu by pozostawić po sobie trwały ślad.

Ostatnia wola może być wtedy formą zatroszczenia się o przyszłość rodziny i bliskich ale również drogą aby zmienić nasz świat na radośniejszy i przyjaźniejszy. Może pomóc „doktorom clownom” leczyć smutek u chorych w całej Polsce.

Twoja decyzja o uczynieniu zapisu testamentowego na rzecz Fundacji zaowocuje tysiącami nowych uśmiechów w szpitalach przez kolejne lata.

Jak to zrobić?

Wbrew obawom nie jest to czynność skomplikowana. Testament bowiem można napisać odręcznie lub z pomocą notariusza.

W pierwszych z wymienionych przypadków pamiętaj aby był on spisany odręcznie, podpisany i opatrzony datą. Jeśli chodzi o testament sporządzony w obecności notariusza, jest to koszt 50 zł netto.

W testamencie możesz:

  • Ustanowić Fundację „Dr Clown” swoim jedynym spadkobiercą bądź przekazać konkretne składniki majątku czy dowolną kwotę pieniężną.

  • Zobowiązać swego spadkobiercę ustawowego albo testamentowego do spełnienia konkretnego świadczenia majątkowego na rzecz Fundacji

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy Cię do osobistego kontaktu z nami.
Osobą odpowiedzialną jest Pani Katarzyna Dera, tel. 516 034 688

 

Copyright 2016 Fundacja “Dr Clown” . All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone
Fundacja "Dr Clown" | ul. Jagiellońska 58 lok.128a | 03-468 Warszawa | tel. (+48) 22 854 05 01

tel. serwisowy: 61 307 17 77 (08:00 - 16:00)| tel. awaryjny: 883 784 626 (16:00 - 20:00)| mail: serwis@e-pity.pl

Wdrożenie: Trzepizur.pl | Administracja strony: BlueCoyote