fbpx

Niech moc uśmiechu trwa…

Jeżeli wierzysz, że radość i bliskość drugiego człowieka są bezcenne i pomagają nam wracać do zdrowia, Twój zapis w TESTAMENCIE przyczyni się do tego by moc uśmiechu trwała w przyszłości.
Jeśli chcesz by „doktorzy clowni” rozdawali jeszcze więcej uśmiechów dzieciom i seniorom w szpitalach i placówkach specjalnych w całej Polsce - pamiętaj o Fundacji „Dr Clown” w swoim testamencie. Po zabezpieczeniu swych bliskich, możesz ofiarować procent gromadzonych przez swoje życie dóbr chorym. Dzięki temu Twoje wartości i cząstka Ciebie będą trwały nadal w uśmiechu kolejnych osób.
Uwzględnienie Fundacji „Dr Clown” w testamencie będzie procentowało przez przyszłe lata. Dzięki temu sztafeta uśmiechu nigdy nie będzie przerwana i trafi do każdego chorego!

W ciągu życia angażujemy się w działania, w które wierzymy. Wspieramy idee, które są dla nas ważne. Potrzeba poczucia sensu istnienia staje się szczególnie istotna u schyłku życia gdy szukamy sposobu by pozostawić po sobie trwały ślad.
Twoja ostatnia wola może być sposobem aby sztafeta uśmiechu dla chorych w szpitalach trwała nieprzerwanie i była coraz dłuższa. Możesz pomóc „doktorom clownom” w całej Polsce zmieniać nasz świat na radośniejszy i przyjaźniejszy przez kolejne lata.
Od 19 lat Fundacja „Dr Clown” udowadnia, że uśmiech pomaga i leczy. Zaufało nam już ponad 130 000 osób w całej Polsce.

Ostatnia wola może być wtedy formą zatroszczenia się o przyszłość rodziny i bliskich ale również drogą aby zmienić nasz świat na radośniejszy i przyjaźniejszy. Może pomóc „doktorom clownom” leczyć smutek u chorych w całej Polsce.

Twoja decyzja o uczynieniu zapisu testamentowego na rzecz Fundacji zaowocuje tysiącami nowych uśmiechów w szpitalach przez kolejne lata.

Jak to zrobić?

Wbrew obawom nie jest to czynność skomplikowana. Testament bowiem można napisać odręcznie lub z pomocą notariusza.

W pierwszych z wymienionych przypadków pamiętaj aby  był on spisany odręcznie, podpisany i opatrzony datą. Jeśli chodzi o testament sporządzony w obecności notariusza, jest to koszt od 50 zł netto.

W testamencie możesz:

  • Ustanowić Fundację „Dr Clown” swoim jedynym spadkobiercą bądź przekazać konkretne składniki majątku czy dowolną kwotę pieniężną.
  • Zobowiązać swego  spadkobiercę ustawowego albo testamentowego do spełnienia konkretnego świadczenia majątkowego na rzecz Fundacji

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy Cię do osobistego kontaktu z nami.
Osobą odpowiedzialną jest Pani Katarzyna Dera, tel. 516 034 688

 

Copyright 2016 Fundacja Dr Clown . All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone
Fundacja Dr Clown | ul. Powstańców Śląskich 87/U10B | 01-355 Warszawa | tel. (+48) 22 854 05 01
Programy PIT dostępne na naszej stronie nie umożliwiają swobodnego wyboru i przekazania 1,5% podatku dochodowego od osób fizycznych wybranej organizacji pożytku publicznego.

Program e-pity by e-file tel. serwisowy: 61 307 17 77 (08:00 - 16:00 | tel. awaryjny: 883 784 626 (16:00 - 20:00) | mail: serwis@e-pity.pl

Wdrożenie: Trzepizur.pl | Administracja strony: BlueCoyote